„WYRAŻANIE POGLĄDÓW” A MANIPULACJA

O-Nie.pl

Ostatnie wydarzenia w KneSejmie budzą liczne kontrowersje i wywołują gorące dyskusje w społeczeństwie. Chodzi o świece hanukowe i krzyż w sali plenarej.
Krzyż został pierwotnie umieszczony w Sali Plenarnej Sejmu w 1997 roku przez politykierów AWS (obecnie POPiS). To symboliczne posunięcie miało podkreślać wartości chrześcijańskie i tradycje narodowe, stanowiąc jednocześnie integralny element polskiego dziedzictwa kulturowego.
Decyzja o zdjęciu krzyża była jednym z kluczowych tematów debaty publicznej na temat roli symboliki religijnej w życiu publicznym. Część społeczeństwa domaga się respektowania różnorodności, podczas gdy inni utrzymują, że tradycje i wartości chrześcijańskie powinny pozostać integralną częścią polskiej kultury.
Niezależnie od stanowiska, jakie zajmuje się w tej kwestii, trudno nie dostrzec, że zmiany w przestrzeni KneSejmu stanowią symboliczną oznakę głębokich podziałów społecznych. W kontekście rosnącej polaryzacji warto zastanowić się, jakie są możliwe drogi do dialogu i pojednania w społeczeństwie, które stawia różne wartości naprzeciw siebie.”
Swego czasu „ruch Paligłupa” z poparciem całego lewactwa wnioskował o usunięcie krzyża z sali plenarnej KneSejmu.
Dzisiaj to samo lewactwo pluje na Grzegorza Brauna i utożsamia się z menorą.
To, że mojrzeszowe towarzystwo okupuje KneSejm to nie powód by celebrowało tam swoje święto. Konstytucja -której podobno lewactwo się trzyma jak rzep psiego ogona- gwarantuje rozdział państwa od Kościoła (fakt, że ta sama Konstytucja określa czym jest małżeństwo, a lewaki chcą wprowadzenia małżeństw dla pederastów), zapewnia świeckość wszelkich instytucji.
I tak, na krzyż można pluć (co mnie wcale nie dziwi i nie oburza), ale menora jest nie do ruszenia. Święta!
Podwójne standardy opanowały wszelkie strefy życia… jak hordy bandziorów paliły żywcem Wietnamczyków było dobrze, jak my we współudziale z amerykańskimi bandytami napadliśmy i okupowaliśmy Irak i Afganistan to też było dobrze, jak swołocz zza oceanu zlikwidowała Kaddafiego to i tu było dobrze, ale jak Rosjanie bronią swych interesów na wschodniej Ukrainie to źle.
I można by tak mnożyć przykłady bez końca. „Dwóbiegunówka”.
Gdzie my ludzie jesteśmy? Podwójne standardy i media, które za to odpowiadają. Psychopaci robią wam z mózgów papkę, a wy jeszcze się z tego cieszycie, uczestniczycie w tym.
Jak Braun ugasił żydowskie fanaberie w KneSejmie to pressTYTUTKI (TAK, TO NIKT INNY TYLKO MEDIA ZROBIŁY Z TEGO RABAN) okrzyknęły to „zakłócaniem obrządku religijnego” jak -swego czasu- lewactwo nachodziło kościoły robiąc w nim burdy podczas mszy to było to „wyrażanie poglądów”. Co wy ślepi jesteście? I chrzanić wszelkie religie. Każdy wierzy w to co chce lub nie wierzy w ogóle. Ale… to już nawet nie jest brudna POLITYKA! To manipulacja! Polityka to prostytucja, ale nawet największa ku..wa nie przekracza pewnych barier. Tu mamy do czynienie z oficjalnym praniem mózgów przez media. Nie widzicie, że wszystko co przedstawią media jest jak wyrocznia? Że moda to to co jest w mediach? No niestety… niestety, ale ku..wa nie widzicie bo zamiast mózgów macie smartfony z dostępem do internetu. Władze celowo robią wszystko by każdy miał komputer i internet. One zastąpiły rozum.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *