Słowiańskie zagrożenie dla światowych bandytów

„Zacofana” Rosja.
„Postępowy” „zachód”.

O-Nie.pl

Nie od dziś wiadomo (przynajmniej wśród rozgarniętych), że dla imperialnych zapędów wschodniego i zachodniego świata Słowianie byli zawsze rywalem i zagrożeniem. Persowie chcieli podbić Scytów, a Hitler uznał, że Słowian należy wyeliminować spośród żywych. Tak, tak… w II wojnie światowej holokaust miał miejsce właśnie wobec Słowian, a nie żydków. Nie tylko wobec żydków. Słowian wymordowali niemcy w ilości 30 milionów, a żydków 6 milionów.
Jeszcze podczas wojny światowe (czyt. ZACHDNIE) media rozdmuchały jednak tragedię żydków (na której dzisiaj żerują bandyci mordujący Palestyńczyków), a o Słowianach ledwo wzmiankowali.
Od 1945 roku uSSmani podsycają nienawiść wobec Rosji (najpierw ZSRR) , usiłują skłócić ją ze wszystkimi sąsiadami, a także wywołać wewnętrzne konflikty.
To uSSmani doprowadzili do upadku imperium radzieckiego, to uSSmani zorganizowali „CIAmajdan” NA Ukrainie, to uSSmani usiłują obalić suwerenną władzę na Białorusi, zorganizowali konflikt na Bałkanach i likwidację Jugosławii, rozpad Czechosłowacji. Podporządkowali się bandytom Chorwaci, Bośniacy, Słoweńcy, a opór postawili Serbowie za co byli bombardowani przez NATOwskich zbrodniarzy.
Silni i zjednoczeni Słowianie oznaczałby upadek imperium zła jakim jest USA.
ZSRR ze swymi sojusznikami trzymał tych sku..synów krótko za mordę i oni to pamiętają.
Rosję przedstawiają jako kraj ludzi nieobliczalnych, a tymczasem to uSSmani odpowiadają za śmierć ludzi we wszystkich konfliktach po II wojnie światowej.
We wszystkich uSSmani maczali swe brudne łapska.
To uSSmani pod koniec wojny ratowali największych zbrodniarzy niemieckich przed szubienicą. Wywozili ich za ocean i dawali dostatnie życie w zamian za szkolenie amerykańskich zbirów w grabieniu i mordowaniu na skalę globalną
Cocacolą, McDonaldem i hollywoodzkim gównem wyprali ludziom mózgi, a ci po dziś dzień nie stawiają oporu.
Czy naród który ma taką kulturę i sztukę jak Rosjanie mogą być zagrożeniem dla światowego pokoju?

Byłem w Rosji, na Białorusi. Poznałem tamtejszych ludzi bez ukrywania swej narodowości. Byli dla mnie mili i życzliwi. Za niczym bardziej nie tęsknię jak za pobytem w Rosji czy na Białorusi. Nasze bydlaki u steru robią jednak wszystko by Polacy nie zobaczyli jak żyją ludzie w wolnych i suwerennych krajach.

Nie będę wrzucał „zachodnich” kontrastów „sztuki” muzycznej czy filmowej by ją porównać z przedstawioną rosyjską bo się tego brzydzę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *